Ноутбук Dell Alienware M18 R2 USEASHBTSM18R2HCTZ
Intel Core i9 14900HX, 2.2 GHz - 5.8 GHz, 65536 Mb, 18" WQXGA 2560x1600, 2000 Gb SSD, DVD нет, nVidia GeForce RTX 4090 16384 Mb, Windows 11 Home, черный, 4.23 кг, USEASHBTSM18R2HCTZ